<<

Ana Sayfa / Sağlık Danışmanlığı

Sağlık Danışmanlığı

 • Türkiye’nin öncü sağlık kuruluşlarının desteği ile 7/24 mobil sağlık desteği

  HG Danışmanlık Hizmetleri Türkiye’nin önde genel sağlık kuruluşları ile olan çözüm ortaklığı ile 7/24 Mobil Sağlık Hizmetlerini kurumsal müşterilerine sunmaktadır.

 • Doktor Hizmeti

  Sağlık sektöründe tecrübeli çözüm ortaklarımızın, konusunda uzman doktorları tarafından güvenli ve konforlu kurumsal sağlık hizmetleri iş yerinizde. Çalışan personelin izin süreçlerinin tam takibi ile çalışan verimliliğini ve çalışanlarınızın sağlığını artırın.

 • Ambulans Hizmeti

  Yerel ve uluslararası organizasyonlarda sağlık sektöünde tecrübeli çözüm ortaklarımızın profesyonel ekibi ve yoğun bakım donanımlı ambulansları ile kurumsal sağlık hizmeti veriyoruz.*

  * Ambulanslarımız acil durumlarda çalışanlara hemen müdahale edebilecek ileri teknoloji ile donatılmıştır. 9 saate kadar yoğun bakım hizmeti verebilmektedir.

 • Hemşirelik Hizmeti

  Yaptırmanız gereken bir tahlil veya tıbbi bir bakım olduğunda iş yerlerinizde de hizmet sunabilecek kapasiteye sahip sağlık personelimizle, iş yerinde ve ofisinizde konforlu tedavi ve kurumsal sağlık bakımı hizmeti sunabilmekteyiz.

 • İş Güvenliği

  Türkiye’nin öncü sağlık kuruluşlarının desteği ile kurumunuzda iş yeri hekimi, iş güvenliği uzmanı bulundurulmasını sağlayan hizmetlerimiz, çalışanlarınız için ileri teknolojimiz ve uzman kadromuzla en yüksek kurumsal sağlık hizmet kalitesini sunmaktayız.

 • Mobil check-up

  Mobil Check-up hizmetimizle, hastanede sunulan Check-up hizmetinin, iş yerinizde sunulabilecek en uygun halini sizlere getiriyoruz.*

  * Mobil Check-up’ın tercih edilmesinin en önemli nedeni, kurumlara sağladığı zaman ve iş gücü tasarrufudur.

 • Organizasyon & Etkinliklerde Sağlık

  Yerel ve uluslararası organizasyonlarda profesyonel ekipleri ve yoğun bakım donanımlı ambulansları ile acil sağlık hizmeti, revir kurulumu, sağlık tırı hizmeti veriyoruz. Konser, spor karşılaşması, fuar, seminer/sempozyum, yarışma, vb. organizasyonlara hizmet verilmektedir.

 • Çalışanlar İçin Eğitim

  Konusunun uzmanı doktorlarımız ile kurumsal çalışanlarınıza sağlık eğitim seminerleri veriyoruz. Bu vesile ile kurum içerisindeki sağlık bilincini ve standardını yükseltiyoruz. Sağlıklı çalışan bağlılığı ve çalışan verimliliğini en iyi eğitimlerle sizlere sunuyoruz.

 • İşte Ergonomi

  İşte Ergonomi fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilir. Çalışanlarınızın rahat, kolay ve sağlıklı bir şekilde üretim yapması için ofis ve iş yeri düzeninizi kuruyoruz. İş yerinizin ortamını çalışanların hoşuna gidecek ve onları mutlu edecek bir ortama dönüştürmenize yardımcı oluyoruz.

 • İşte Diyetisyen & Beslenme

  Hizmetimiz Beslenme uzmanı ve Diyetisyenler tarafından gerçekleşir. Çalışanların vücut kompozisyonu analizi ve kilolarına göre kişiye özel beslenme tedavisi uygulanır. Diyetisyenler tarafından sağlıklı beslenme ve/veya beslenmeye yönelik güncel konular ile ilgili eğitimler verilir.

 • İşte Psikolojik Danışmanlık

  Yoğun iş temposuyla çalışılan kurumlarda, Uzman Psikolog ve Psikolojik Danışmanlar tarafından kişiye özel, bireysel psikolojik danışmanlık ve kurumsal sağlık hizmeti verilmektedir.

 • Revir Kurulumu

  Kurumların yaptığı iş koluna görev alacak personelin niteliğine ve kurumların taleplerine bağlı olarak değişmekte olup basit bir revir veya hastane acil servisi kadar donanımlı revir kurulumları yapılabilmektedir.

 • Medikal Koçluk ve Acil Sağlık Hizmetleri

  Mobil sağlık danışma hattımızı arayarak danışmak istediğiniz bütün konularda merkezimize 7/24 telefonla ulaşarak tıbbi danışmanlık alabilirsiniz.